Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
O nas

Zamiłowanie do oryginalnych słodyczy w połączeniu z ciekawością i otwartością na nowe i zapomniane smaki, poprowadziło nas w stronę krówek, a dokładniej - do ich źródeł. Przygodę tę rozpoczęliśmy w 2009 roku, kiedy zaczęliśmy przygotowania do uruchomienia pierwszej i jedynej jak dotąd krówkarni Czerwony Stoliczek. Przez kilka lat zrobiliśmy mnóstwo najprawdziwszych krówek odkrywając przed naszymi klientami, wówczas były to głównie dzieci, przestrzeń mlecznej, słodkiej przygody i zabawy. 

Po kilku latach wróciliśmy do tych poszukiwań i w jednej z tradycyjnych receptur znaleźliśmy to "coś", co stanowi najpyszniejszy sekret tych smakołyków. Skrupulatnie trzymamy się tej receptury, delikatnie ją jedynie wzbogacając o nowe smaki. W 2017 roku uruchomiliśmy po raz pierwszy sklep internetowy już pod szyldem Pomadki Luksusowe. Od tego też roku nasze pomadki pakujemy w pudełka wytwarzane ręcznie w zaprzyjaźnionej manufakturze.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane sprawnie, a oferowany towar zawsze był najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email : pomadkiluksusowe@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 605 287 080.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Pomadki Luksusowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl